DESIGNOVÉ NÁSTĚNKY ♦  PŘÍRODNÍ MATERiÁL ♦ V RÁMU ♦  HEXAGON ♦  KRUH ♦ NA ZAKÁZKU

Certifikáty

Nové nástěnkové linoleum Bulletin Board

     Portfolio přírodních materiálů společnosti Forbo zahrnuje také Bulletin Board. Jedná se o přírodní linoleum navržené speciálně pro nástěnky. Svojí funkčností se hodí také pro celou řadu dalších aplikací jako např. k instalaci na stěny, nábytek, dveře či dělící příčky.

      Benefitem přírodního nástěnkového linolea je jeho schopnost „zacelit“ místa po vpichu špendlíků a tak i při častém používání působí povrch celistvě. Povrch materiálu Bulletin Board nekryje žádná povrchová úprava, a proto vynikne jeho přirozeně matný vzhled, přírodní charakter i antistatické a antibakteriální vlastnosti.

     V nově představované kolekci naleznete 15 dekorů v teplých béžových i studených šedivých neutrálních odstínech doplněných o výrazné barvy, které lze využít pro zdůraznění zón a upoutání pozornosti. Ovšem většina instalací materiálu Bulletin Board vyžaduje decentní barevné odstíny, které neruší, ale naopak nechají vyniknout poznámky umístěné na nástěnce.

     Bulletin Board je dostupný v šíři 1,22 m. Tři dekory také v šíři 1,83 m. Instalovat se může v pásech, rámech nebo v libovolně vyřezaných tvarech, dle přání zákazníka. Své uplatnění nalezne v každém interiéru, ovšem velké využití nachází v kancelářích, školách nebo ve zdravotnických zařízeních. 

montaz_stena

TS bulletin board

 

TS MM 3,2 mm

TS MNG

Uložit