DESIGNOVÉ NÁSTĚNKY ♦  PŘÍRODNÍ MATERiÁL ♦ V RÁMU ♦  HEXAGON ♦  KRUH ♦ NA ZAKÁZKU
Novinka Efekt lupa
  • 1 z 2
 

Tiskařský lis pro školy A2 (401)

 

Lis na linoleum pro školy, dílny a hobby umělce -Tiskařský lis pro školy A2 (401) je ideální lis pro školy a hobby umělce. Boční základny jsou vyrobeny z robustního, pevného hliníku. Spodní válec je poháněn čtyřhvězdičkovým hnacím kolečkem a je vroubkovaný pro lepší uchopení. Vzdálenost a přítlak masivních ocelových válců je řízen dvěma velkými vřeteny. Horní válec je odpružený a dokáže se přizpůsobit nerovnostem materiálů. Lisy jsou ideální pro potisk materiálů (látky, korek, tapety, peří, kožešiny, kov, listy, trávy atd.).

 

Dostupnost Dodáme do 14 dnů
31 300 Kč
   
Kód produktu 77247
Značka ABIG
Kategorie Linoryty
Záruka 2 roky
 

Tiskový vůz se skládá z 9vrstvého dřevěného tiskového lože (z multiplexu) a elektrolyticky pozinkované ocelové desky, která se přesně a bez tření posouvá na 4 kolečkách. Lis 401 se dodává na pevné lakované dřevěné desce.

Síla materiálu: 0-45 mm

Formát: 50 x 90 cm DIN ( A2)

Velikost: 55 x 90 x 65 cm

Hmotnost: 33 kg

Tisková deska: 400

 

TISKAŘSKÝ LIS
Profesionální produktová paleta - správný tisk pro každého.

Pro naše výrobky používáme jen ty nejlepší materiály. Při výrobě používáme jen ty nejlepší materiály: masivní ocel, robustní, odolný termoplast a vysoce kvalitní lakovaný hliník s vysoce kvalitním práškovým lakováním. Inovace a kvalita výrobků. Naše lisy musí projít přísnou kontrolou kvality a jsou neustále vylepšovány a dále de- lovány naším vysoce kvalifikovaným týmem. Profesionální odborné znalosti. Naše více než 50leté zkušenosti s výrobou lisů odlišují naše lisy od konkurence.

 

 

Hmotnost 6.7 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: